Cennik usług:

MASAŻ OD 60 zł
Masaż bańką chińską działa niczym drenaż limfatyczny. Poprawia krążenie krwi, przyspiesza metabolizm i usuwa nadmiar toksycznych substancji. Dzięki temu możliwe jest przyspieszenie procesów spalania tkanki tłuszczowej i widoczna redukcja cellulitu. Komórki stają się znacznie lepiej odżywione, co jest efektem zwiększenia przepływu substancji odżywczych. Mniejsze stają się też obrzęki, dzięki poprawie krążenia i działania układu limfatycznego.

Masaż bańką chińską pozwala:

 1. zredukować cellulit (w każdym stadium zaawansowania),
 2. przyspieszyć przemianę materii,
 3. poprawić ukrwienie,
 4. pozbyć się zbędnych substancji toksycznych,
 5. zmniejszyć bóle kręgosłupa,
 6. zmniejszyć napięcie mięśniowe.
 • MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKA 30 MIN – 60 zł

Dwa najpopularniejsze rodzaje masażów to masaż klasyczny i masaż relaksacyjny. Każdy z nich dzieli się na różne techniki, można stosować różnego rodzaju dodatki, które usprawnią pracę masażysty i zwiększą komfort osoby poddającej się masażowi. Zasada jest prosta. Masaż relaksacyjny przeznaczony jest dla osób, które potrzebują odprężenia, którym nic nie dolega, chcą po prostu zrobić swojemu ciału doskonały prezent. Albo dla osób, których coś dolega, ale po prostu chcą się zrelaksować, co z kolei może dobrze wpływać zmniejszając dolegliwości. Natomiast w przypadku masażu klasycznego w grę wchodzi bardziej działanie lecznicze i profilaktyczne. Pozwala on między innymi zniwelować ból. Dlatego jeśli żyjesz w ciągłym biegu to powinieneś się zdecydować na masaż relaksacyjny, natomiast jeśli ból napiętych mięśni czy kręgosłupa daje się we znaki, to lepiej pokierować swoje kroki do specjalisty od masażu klasycznego, który oczywiście może zostać skoncentrowany na określonych częściach ciała.

 • MASAŻ KLASYCZNY/RELAKSACYJNY/AROMATERAPEUTYCZNY  30 MIN – 70 zł
 • MASAŻ KLASYCZNY/RELAKSACYJNY/AROMATERAPEUTYCZNY 60 MIN -140 zł

Masaż twarzy kosmetyczny , jest pomocny w walce z opuchlizną i workami pod oczami, odmładza rysy twarzy. Masaż kosmetyczny w wykonaniu fachowca jest doskonałą bronią przeciwko poszarzałej, spuchniętej, bądź odwodnionej skórze.

 • MASAŻ TWARZY 60 zł
 • MASAŻ TWARZY, SZYI ORAZ DEKOLTU 130 zł

Nie ma tego czego szukasz? Zadzwoń do nas 22 245 43 13